Adidas EQT SUPPORT 93/17

2017-09-08 by aleksandrags

Jedno co musicie wiedzieć o tych butach – to najwygodniejsze buty na świecie. Naprawdę. Każdy kto je ma powie dokładnie to samo. Wygoda- kosmos! Jeżeli macie ultraboosty i twierdzicie, że są wygodne, to wyobraźcie sobie, że te EQT są 3x bardziej wygodne. Za dużo słowa wygodne w tych kilku zdaniach? 🙂

Model Equipment miał swój debiut na początku lat 90 i pierwotnie przeznaczony był do biegania, Szybko jednak zyskał popularlność (która nie słabnie do dzisiejszego dnia) i z bieżni trafił wprost na miejskie ulice. W najnowszych wydaniach projektanci Adidasa postanowili nadać linii EQT bardziej futurystyczny design. Mowa tu głownie o EQT SUPPORT 93/16 i EQT SUPPORT 93/17. Gruba warstwa boosta zapewnia komfort i amortyzację w każdym kroku, zaś konstrukcja cholewki i języka wraz z elastanowym panelem pięty oraz elementem wspierającym wykonanym z TPU zapewniają idealne dopasowanie do stopy.

Spieszcie się, zanim na dobre znikną ze sklepowych półek! Na distance.pl znajdziecie je już w obniżonej cenie 699,99 zł!