ASICS Tiger CLOTHING – LOOKBOOK Jesień 2016

2016-07-31 by rafalloll

Kilka dni temu w internecie pojawiła się zapowiedz jesiennej kolekcji ASICS Tiger i właściwie nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że nie chodzi tym razem o buty. Japońska marka postanowiła z nadchodzącym małymi krokami sezonem jesiennym zaprezentować kilka naprawdę niezłych  streetwear’owych ciuchów – ASICS Tiger CLOTHING. Zobaczcie zresztą sami:

ASICS Tiger CLOTHING

MTQwNDMxODY0Mzg4MzMwNzI5

MTQwNDMxODY0MTE5Njk4NjY0

MTQwNDMxODY0MTE5ODI5NzM2

MTQwNDMxODY0NjU2NjM1MTEz

MTQwNDMxODY0NjU2NTY5NTc2 MTQwNDMxODY0Mzg4MTM0MTIw

MTQwNDMxODY0NjU2NzAwNjQ5 MTQwNDMxODY0Mzg4MTM0MTIx

Kolekcja ta skupia się w 100% na sportowym stylu ulicznym czego efektem jest kilka zacnych, dresowych setów. Oczywiście wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów tekstylnych, do których zdążyła nas już przyzwyczaić marka ASICS przez ostatnie lata. Co do samego Lookbook’a to odnajdziemy w nim: krótkie i długie spodnie (zaprojektowane tak, by jak najlepiej podkreślały i uwydatniały obuwie), koszulki (gładkie, bądź z logo w modnym tego sezonu motywem nakrapiania)  i bluzy (z kapturem lub bez), które wyposażono w zamki po bokach, umożliwiając tym samym zwiększenie komforty przy dynamiczniejszym poruszaniu. Cała kolekcja utrzymana jest w klasycznej i prostej tonacji czerni i szarości. Moją uwagę dodatkowo przykuły jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza to buty, które ma na sobie jeden z modeli, a konkretnie nie prezentowana jeszcze nigdzie wcześniej wersja ASICS Gel Lyte III MT w miodowym kolorze na jasnym midsolu z czarnymi akcentami – REWELACJA !!! Druga rzecz to nakrycia głowy, a konkretniej czapki z daszkiem (czerwona i czarna z dużym, haftowanym napisem ASICS na przodzie), które także pojawiły się w Lookbook’u.

Jeśli ktoś chciałby wzbogacić swoja szafę o, któryś z powyżej prezentowanych produktów to prawie wszystkie znajdziecie tu: ASICS Tiger SHOP .

ASICS Tiger, w mojej ocenie, wykonał świetny ruch wprowadzając do swojej gamy, nowości w postaci ubrań!! Prosta linia w połączeniu z dobrej jakości materiałami to niemalże synonim ulicznego, sportowego stylu, który jak wiemy ostatnimi czasy odnajduje coraz większą rzeszę fanów na świecie. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to dostępność całej kolekcji, której jak znam życie nie znajdziemy w żadnym z Polskich  sklepów, a to akurat smuci …

rafalloll

Autor: rafalloll

Od małego lubi rysować co ostatnimi czasy skutecznie przeplata się z jego zamiłowaniem do butów. Jego prace, zarówno te kreślone (SNEAKERS book by rafalloll) jak i piśmienne coraz częściej można znaleźć w Internetach. Zawsze zwraca uwagę na to co ludzie maja na nogach. Miłośnik biegówek, które od 2012 roku systematycznie kolekcjonuje. W 2015 poznał MAHOL'a i od tego momentu razem z Distance.pl oraz Obuwnik.pl tworzą ProjectCustom. Również jak jego koleżanka SNIDE był jednym ze współtwórców blog The Sneaker Day.

Więcej o autorze