Cleant x Distance drop 2

by Pinio

Po pierwszym dropie hoodie w kolorze DSTNC, zarówny my jak i chłopaki z Cleant, dostaliśmy od Was setki wiadomości z zapytaniami czy bluzy będą jeszcze dostępną. Teraz możemy Wam już powiedzieć, że tak. Nie ukrywamy, że bardzo cieszy nas fakt, że nasz kolor tak dobrze przyjął się w środowisku, a ilość chętnych przerosła nasze oczekiwania. Drop numer dwa będzie miał miejsce w Poznaniu – czyli naszym mieście. Wszystko odbędzie się 10 listopada o godzinie 16.00 w galerii Posnania. Tak jak w przypadku pierwszego dropu – jedna bluza na jeden zakup.

Jeżeli jesteś spoza Poznania – dużo osób oferuje swoją pomoc przy zakupie. Oczywiście za niewielką opłatą.

Sprawdźcie jak wyglądał pierwszy drop, który miałem miejsce w Warszawie przy Marszałkowskiej, a także dołączcie do wydarzenia.Widzimy się w piątek!

CTZK #1 czyli ekipa Distance podbija Wrocław

by Pinio

Kojarzycie akcję #JKDN? Otóż niedawno kolejnym krokiem całego przedsięwzięcia było przeniesienie się z online’u do offline’u. Oznacza to, że fotografie świetnych papci pojawiły się na specjalnie przygotowanych do tego planszach, a te stanęły w centrum Wrocławia. To pierwsza taka akcja na skalę ogólnopolską, a co za tym idzie, bardzo nas cieszy fakt, że to właśnie nasz sklep mógł wziąć w tym udział, pokazując jednocześnie, że zależy nam na tym, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym, że buty mogą być też pasją.

Nie mogliśmy nie skorzystać z okazji, żeby pojawić się tam osobiście i sprawdzić jak to wszystko wygląda w realu. Efekt końcowy przeszedł nawet nasze oczekiwania.

Mahol mówi o swojej pasji do kicksów

by Pinio

Jakiś czas temu nasze Poznańskie biuro odwiedziła ekipa SHC, a już kilka dni temu mogliśmy podziwiać efekty ich pracy. Do serii swoich filmów „Kiedyś i dziś o butach” postanowili dołożyć odcinek związany z Brand Managerem naszego sklepu – Michałem Maholem Machowiczem. Ta ponad 20minutowa produkcja to ciekawa historia o tym jak zaczęła się i jak przebiega aż do teraz zajawka Mahola. Jeżeli chcecie dowiedzieć się kiedy to wszystko się zaczęło, a także poznać kilka ciekawych faktów, które miały znaczący wpływ na przebieg tej historii – kliknijcie i poświęćcie tą dłuższą chwilę. Naprawdę warto.

 

KEPTN

by Wojtas

Dokładnie 2 grudnia miała miejsce premiera najnowszej płyty duetu Tede i Sir Mich. Ten dwupłytowy album, zatytułowany ,,Keptn” był jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Czytaj dalej KEPTN

To już nasz 10 raz!

by Mahol

Już w najbliższą sobotę w łódzkim Klubie Czekolada odbędzie się 10 impreza z cyklu I LOVE MY KICKS. Wszystko zaczęło się w Poznaniu. Dokładnie 12 miesięcy temu, wspólnie z Classic Homies zorganizowaliśmy naszą pierwsza imprezę. Początkowo bawiliśmy się lokalnie, ale w miarę upływu czasu i otwarć nowych sneakershopów pod szyldem SbD, polecieliśmy z tematem szerzej. ILMK odbyły się już w Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, no i oczywiście w Poznaniu. Tutaj nie chodzi o samą promocję marki SbD. Chcemy pokazać ludziom naszą pasję i trochę ich tym zarazić. Szpilki i eleganckie pantofle to z pewnością nie jest właściwy dress code.

Sprawdźcie koniecznie poniższy link do wydarzenia. Osoby, które dołączą do wydarzenia wchodzą za free. Co więcej, będzie można wygrać dowolnie wybrane kicksy z oferty sklepu SbD Łódź.

Link do wydarzenia – https://www.facebook.com/events/403841223072824/

czeko-2 czeko-3 czeko-4 czeko-5 czeko-6 czeko czeko7

Grand Opening SbD WWA – Fotorelacja

by Wojtas

Minęło już parę dni od otwarcia naszego nowego, flagowego sklepu SbD, który mieści się przy Marszałkowskiej 72. Mam nadzieję, że wszyscy zdążyli się już w pełni zregenerować po afterparty. Sklep działa już w normalnym trybie  i zaprasza wszystkich chętnych do kupienia nowych kicksów, jak i tych, którzy po prostu chcą wpaść, usadowić się na jednej z wygodnych kanap i pogadać o swojej zajawce. Czytaj dalej Grand Opening SbD WWA – Fotorelacja

5 reklam, które mnie urzekły.

by Wojtas

Chciałbym dzisiaj przybliżyć Wam pięć reklam, które mnie urzekło i chciałbym robić to cyklicznie. Tak więc witajcie w części pierwszej. Będą to reklamy w jakiś sposób niezwykłe oraz związane z butami, sportem czy wszystkim tym, co wyda mi się właściwe, by je tu umieścić. Uważam, że krótki kilku minutowy filmik może być prawdziwym dziełem sztuki i wywrzeć na nas większe wrażenie niż cały film czy książka i wcale nie muszą być krzykliwym badziewiem, które atakuje nas w przerwie filmu czy doprowadza do szału, gdy chcemy obejrzeć jakiś filmik w internecie. Czytaj dalej 5 reklam, które mnie urzekły.

Trenuj jak Jordan

by Wojtas

Jako młody chłopak, przynajmniej młodszy niż obecnie, ale wciąż z aspiracjami do zaistnienia na koszykarskich parkietach, wielokrotnie przeglądałem internet w poszukiwaniu coraz to nowych treningów, programów treningowych, które miały mi pomóc urzeczywistnić swoje marzenia. Czytaj dalej Trenuj jak Jordan