SbD-WWA – GRAND OPENING

2016-09-07 by Wojtas

Sneakers by Distance, czyli najszybciej rozwijająca się sieć sklepów z naszymi ukochanymi butami, otwiera kolejny sklep! Tym razem przyszedł czas na Warszawę! 

Szykuje się naprawdę wielkie otwarcie i to takie jak na stolicę przystało! Distance przygotował dla Was wiele atrakcji. Startujemy już o godzinie 10:00 i warto być tam już od samego początku, ponieważ wśród pierwszych osiemdziesięciu osób jakie odwiedzą SbD-WWA i wpiszą się na specjalną listę, zostaną rozlosowane aż trzy osoby, które wrócą do domu z nową parą kicksów wybraną z oferty sklepu. Do obejrzenia będzie również wystawa prac, której autorem jest RafallOll. Będzie to kolekcja sneakersów, przy których projektowaniu Rafał inspirował się wizerunkiem pozostałych sklepów stacjonarnych pod szyldem SbD. Przypominam, że na naszej stronie sneakers.pl znajdziecie również teksty, których jest autorem. Oczywiście nie zabraknie również projektu CUSTOM, który powstaje przy współpracy z Obuwnikiem. Wystawione zostaną zupełnie nowe prace, jak i również te, które można było zobaczyć na wcześniejszych eventach. Każdy kto zechce odwiedzić tego dnia sklep otrzyma również specjalny kupon rabatowy na przyszłe zakupy. Gdyby tego wszystkiego było mało, w tym dniu przygotowano specjalny asortyment. Do dostania będą miedzy innymi Air Jordan 1 w kolorystyce ,,Bred” oraz popularne XII ,,Flu Game”. Także jeżeli nie udało wam się ich zdobyć wcześniej, będzie to świetna okazja na uzupełnienie swojej kolekcji. Myślicie, że to już wszystko? Oj nie! Gdy zapadnie zmrok przenosimy się do klubu BAL na oficjalne afterparty. Zagrają dla was DJ Spox oraz Czarlson. W klubie czeka na was kolejny konkurs! Trzeba będzie zrobić zdjęcie swoich butów na specjalnie przygotowanej ściance i odpowiednio oznaczyć. Dwie najlepsze foty zostaną sowicie nagrodzone nową parą kicksów z oferty SbD-WWA. Już teraz możecie klikać w wydarzenie GRAND OPENING oraz SneakerBAL. Pamiętajcie, że lista FB do północy wchodzi za free! Oczywiście w klubie obowiązuje selekcja i wejście od lat 18.

Podsumowując. Sobota 10 września, ulica Marszałkowska 72. Start godzina 10. After party w klubie BAL. Nie może was tam zabraknąć!

Autor: Wojtas

Kiedyś grający w basket koleżka z Kalisza. Przez osobę Michaela Jordana i serię Air Jordan zainteresowany wszystkim co związane ze sneakersami. Aktualnie mieszkający we Wrocławiu i piszący co nieco o swojej zajawce. Instagram: @wojtaswie

Więcej o autorze