„Silver Pack” od adidasa

2017-01-25 by Dave

Firma z trzema paskami rozpoczęła rok 2017 z dużym impetem. Adidas nie zwalnia tempa i prezentuje światu coraz nowsze modele i kolorystyki swoich modeli. Projektanci zrobili krok w przód zaskakując świat swoim nowym pomysłem, prezentując srebrną piankę Boost w modelu Ultra Boost 3.0 oraz przedstawiając nam zupełnie nową koncepcję korków, nazwanych Ultra Boost Cleat.

Patrząc na Ultra Boost Cleat widzimy jednolitą cholewkę Primeknit dopasowującą się do stopy oraz wtopiona w nią klatkę, mająca zapewnić stabilizację nogi gracza. Wewnątrz buta mamy natomiast piankę Boost, dającą maksymalny komfort położonej na niej, stopie. Ale jak to możliwe żeby z buta biegowego zrobić korki? Adidas zdecydowanie odpowiada na to pytanie zastosowanymi technologiami. Są nimi RAZOFRAME odpowiedzialnym za stabilizację oraz specjalnie rozłożone SPRINTSTUDS gwarantujące maksymalną wydajność, multi kierunkową grę zawodnika i przyczepność.

Teraz rzućmy okiem na Ultra Boost 3.0 gdzie adidas po raz pierwszy użył pianki Boost pomalowanej na srebrno. Cholewka, klatka oraz sznurówki zostały utrzymane w odcieniach szarości dając piękny efekt lekkiej sylwetki dopełnionej kontrastującą czernią na pięcie oraz dolnej podeszwie Continental.
To nie koniec niespodzianek, ponieważ “Silver Pack” obejmie także takie modele jak Ultra Boost Uncaged oraz Pure Boost, utrzymane w podobnej tonacji a jego premiera odbędzie się 16-tego lutego 2017 roku.Adidas Silver Pack

Adidas Silver PackAdidas Silver PackAdidas Ultra Boost SilverAdidas Ultra Boost Uncaged SilverAdidas Pure Boost Silver