Sneakers by Distance Łódź

2016-07-20 by Wojtas

Już w sobotę 23 lipca na sneakersowej mapie Polski zagości nowa lokalizacja. Tym miejscem będzie nowy sklep SbD, który na stałe zawita do Łodzi, a dokładniej do tamtejszej Manufaktury. Będziecie mogli tam, co jest oczywiste, kupić buty, ale również zasiąść na wygodnych kanapach i porozmawiać o waszej zajawce ze sklepową ekipą, którą tworzą ludzie z pasją, głęboko zainteresowani tym co sprzedają. Razem z nimi będziecie mogli tworzyć, mam nadzieję, wyjątkowy klimat tego miejsca. Jeżeli chodzi o samo otwarcie, to startujemy o godzinie 10:00. Przygotowano dla Was wiele atrakcji. Spośród 40 pierwszych osób, które odwiedzą sklep tego dnia, zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma zupełnie za darmo jedną dowolnie wybraną parę kicksów. Nie musicie nic kupować, wystarczy tylko tego dnia pojawić się w sklepie i wziąć udział w losowaniu. Dodatkowo na terenie Galerii będziecie mogli znaleźć banknoty o nominale 30 sneakerheadów, które upoważniają do otrzymania rabatu w wysokości 30 pln na wszystkie, również te przecenione sneakersy. A gdyby tego wszystkiego było mało, to na dziedzińcu Manufaktury zostanie rozstawione stoisko targowe z unikalnymi kicksami. Stoisko gościło na eventach w takich miastach jak Paryż, Amsterdam, Praga, Kraków i Warszawa!

Sneakers by Distance (SbD) to obecnie najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć sneaker butików. Z miesiąca na miesiąc może pochwalic się coraz mocniejszymi modelami i premierami kicksów, na które czekacie. SbD jest już w 9 miejscach i tym razem przyszedł czas na Łódź.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj:

INSTA: https://www.instagram.com/snkrsbydstnc/
SNAPCHAT: snkrsbydstnc
www.distance.pl

Sprawdźcie również kilka zdjęć z poprzednich otwarć, które odbyły się w Lesznie i w Gdyni.

photo-2 (1) photo-4 photo-9 photo-29 photo-41

 

 

Autor: Wojtas

Kiedyś grający w basket koleżka z Kalisza. Przez osobę Michaela Jordana i serię Air Jordan zainteresowany wszystkim co związane ze sneakersami. Aktualnie mieszkający we Wrocławiu i piszący co nieco o swojej zajawce. Instagram: @wojtaswie

Więcej o autorze