Buty na zimę – które wybrać? part 3

by aleksandrags

Po przesunięciu wskazówek naszych zegarków w tył sezon zimowy możemy uznać za oficjalnie otwarty. Zwłaszcza, że do niektórych Polskich miast śnieg zawitał już kilka dni temu. Warto pomyśleć o tym co założymy na swoje nogi, zwłaszcza, że w tym roku producenci szaleją z projektami i wybór jest naprawdę ciężki. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku par, które idealnie nadadzą się na zimowe dni. Pod lupę idą kolejno THE NORTH FACE BERKELEY NL oraz TIMBERLAND 6 IN PREMIUM WP BOOT
Czytaj dalej Buty na zimę – które wybrać? part 3

Buty na zimę, które wybrać? part 2

by aleksandrags

Po przesunięciu wskazówek naszych zegarków w tył sezon zimowy możemy uznać za oficjalnie otwarty. Zwłaszcza, że do niektórych Polskich miast śnieg zawitał już kilka dni temu. Warto pomyśleć o tym co założymy na swoje nogi, zwłaszcza, że w tym roku producenci szaleją z projektami i wybór jest naprawdę ciężki. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku par, które idealnie nadadzą się na zimowe dni. Tym razem przedstawiamy Timberlandy, różniące się diametralnie od swojej klasycznej wersji oraz Nike Air Force MAX PRM.

Czytaj dalej Buty na zimę, które wybrać? part 2

Sezon zimowy – który model wybrać?

by aleksandrags

Po przesunięciu wskazówek naszych zegarków w tył sezon zimowy możemy uznać za oficjalnie otwarty. Zwłaszcza, że do niektórych Polskich miast śnieg zawitał już kilka dni temu. Warto pomyśleć o tym co założymy na swoje nogi, zwłaszcza, że w tym roku producenci szaleją z projektami i wybór jest naprawdę ciężki. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku par, które idealnie nadadzą się na zimowe dni. Na początek przedstawiamy wam dwa modele od dwóch gigantów – Nike i Adidas.

Czytaj dalej Sezon zimowy – który model wybrać?

Nike Air Max 95 Sneakerboot „Flax Pack”

by Pinio

Nike Air Max 95 powstały w 1995 jako odpowiedź na zapotrzebowanie biegaczy. Poduszka gazowa w tym modelu znajduje się nie tylko w tylnej części buta, ale także w przedniej, co daje większy komfort. Jak wiele innych modeli, także dziewięćdziesiątkipiątki szybko „wdarły się” na ulice. Projektanci Nike kilka lat temu postanowili odświeżyć tego klasyka i stworzyć jego zimową wersję. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się jedno z najnowszych wydań AM 95 w wersji Sneakerboot. Wysoka cholewka została wykonana z nieprzemakalnej skóry. Dodatkowo, w tej wersji zastosowana została neoprenowa skarpeta, która ma chronić przed zimnem. Jak we wszystkich parach z Flax Packu, kolorystyka bazuje na jasnym brązie, który przełamany został białą podeszwą.

Buty są dostępne w naszym sklepie internetowym Distance.pl